Kategorie: Angličtina

Pomůcky na AJ

Srdečně vítám všechny žáky a jejich rodiče v novém školním roce 2018/19 .
 
 Přehled pomůcek, které žáci budou v hodinách angličtiny potřebovat:
 1.ročník - učebnice Listen and play 1. ročník, 1 díl. Prosím přinést A4 desky s rychlovazačem + euroobaly (na vkládání našich prací).

 2 ročník - učebnice LIsten and play 2.ročník, 2 díl, pracovní sešit Listen and play 2 ročník, desky s euroobaly mohou žáci použít z 1. třídy, pokud je nemají, prosím o zakoupení nových.

 3.ročník - učebnice Chit chat, pracovní sešit Chit chat, sešit (A5 - linkovaný), slovníček (A5 linkovaný nebo může být zakoupen přímo slovníček ve formátu A5), desky s euroobaly mohou žáci použít z 2. třídy, pokud je již nemají, prosím o zakoupení nových.
 
 4.ročník- učebnice Project 1, pracovní sešit Project 1, sešit i slovníček  (oba A5, linkované) mohou žáci použít ze 3. ročníku, desky s euroobaly mohou žáci použít ze 3.roč., pokud je již nemají, prosím o zakoupení nových.
 
 5.ročník - učebnice Project 1, pracovní sešit Project 1, sešit i slovníček  (oba A5, linkované) mohou žáci použít ze 4. ročníku, desky s euroobaly mohou žáci použít ze 4.roč., pokud je již nemají, prosím o zakoupení nových.
 
Případné dotazy ráda zodpovím na emailu: hana.guest@seznam.cz
 
H.Guest 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.