Kategorie: Angličtina

Program projektové angličtiny v MŠ

Program projektové angličtiny v MŠ

1. Přivítání, vzájemné představení školáků s angličtináři z MŠ (cca 5 min)
  2. Anglické slovíčkové písničkové rozcvičky – pusa i tělo v pohybu (cca 8 min)
  3. Opakujeme čísla – hra na třetího, spočítej předměty, utajená čísla (cca 10 min)
  4. Opakujeme barvy – hra na kaňky, ztratila se duha, barvičky z poličky (cca 8 min)
  5. Opakujeme zvířata – na návštěvě v ZOO, rozbal si své domácí zvířátko (cca 10 min)
  6. Čas na piknik – malá anglická svačinka s překvapením (cca 10 min)
  7. Opakujeme názvy částí těla – uzdrav si svého pacienta (cca 8 min)
  8. Vyrábíme korunu pro anglickou královnu a krále, přejeme si k narozeninám a sdělujeme svůj věk – malá narozeninová párty (cca 12 min – dle zručného /ne/manipulování s nůžkami – pomohou školáci)
  9. Spojujeme slova v jednoduché věty, hrajeme postřehové hry s anglickými slovíčky (cca 8 min)
  10. Školáci předávají malým angličtinářům z MŠ jejich „první vysvědčení“ , rozloučení