Arnika 2020

HORY 2020

Koncem února jsme jeli do Roudnice v Krkonoších. V pondělí jsme šli na malý plácek sněhu. Druhý den tedy v úterý jsme šli dopoledne na túru. Protože nebyl sníh a pršelo, tak jsme odpoledne četli a hráli hry. Ve středu napadl sníh a rovnou dopoledne jsme šli  běžkovat. Odpoledne jsme šli také běžkovat a běželi se závody slalom a biatlon. Ve čtvrtek zase napadlo, dopoledne jsme šli zas běžkovat a odpoledne jsme běžkovali o půl hodiny déle.

Vojtěch Myslík

Škola na horách

Koncem února jsme byli se školou na horách v Roudnici v Krkonoších. V pondělí jsme přijeli  a po obědě jsme šli na dvě a půl hodinky běžkovat.  V úterý celý den pršelo, tak jsme celá škola četli knížky. Ve středu bylo teplo, takže nějaký sníh se roztál. Ve čtvrtek napadlo hodně sněhu a dobře se běžkovalo. A v pátek jsme stihli snídani a pak jsme jeli zpátky do školy.

Tomáš Čapek

Pobyt na horách

V pondělí 3.3 jsme jeli do Roudnice v Krkonoších. První den skoro žádný sníh nebyl, ale našli jsme kousíček, na kterém jsme mohli běžkovat. Druhý den jsme byli dopoledne na túře v Jestřábí v Krkonoších a odpoledne pršelo, tak  jsme hráli různé hry. Třetí den už bylo sněhu dost, tak se dalo už běžkovat a odpoledne jsme měli biatlon a slalom. Čtvrtý den už bylo asi dvacet centimetrů sněhu, tak byly závody štafet na večer bylo vyhlášení závodů. Pátý den už jsme se zabalili a jelo se do školy. Tam si nás vyzvedli rodiče.

Adéla Jirsáková