ČERT, ANDĚL A MIKULÁŠ

Nečekaná návštěva

Přišli k nám do školy čert, Mikuláš a anděl. Nejdříve vyjmenovali zlobivce. Hříšníci řekli básničky. Dostali jsme ovoce za píseň a dole sladkosti.

Adela Kořínková

Čert, Anděl a Mikuláš

V pondělí byli u nás čert, anděl a Mikuláš. Přišli nejdřív k nám. Potom se ptali, kdo zlobí.  Zpívali jsme písničky do kostela. Dostali jsme sladkosti. Každý slíbil to, co se nemá dělat.

Svoboda Pavel

Čert, Mikuláš a Anděl

Dnes 5.12. k nám přišel čert, Mikuláš a Anděl. Prvňáci se báli, no trochu všichni. Ale nejdřív  mluvili o nás o 4tř.a o 3tř. Všechny co zlobili . Já byl před tabulí taky, ale myslím, že žádná stížnost na mě nebyla.

Patrik Hegedüs

Čerti

Dnes k nám do školy přišli čert, anděl a Mikuláš. Četli hříšníky a naopak i hodné děti. Dostali jsme ovocnou nadílku. Říkali jsme básničky a zpívali jsme písničku. Někdo musel odčinit svůj hřích a pak slíbit, že už to nikdy neudělá. Dokonce i čert pohladil dítě. Bylo to dobrý.

Valentýna Urbánková

čert, Mikuláš a anděl

Dnes 5. prosince u nás ve škole chodili čerti, Mikuláš a anděl. Nejdříve mluvili o nás, tedy o 3. a 4. třídě a potom o 1. a 2. třídě. A ten kdo zlobil, tak měl říkat básničku. A potom jsme my všichni zazpívali dvě písničky do kostela a za ně jsme dostali ty vitamíny a balíček.

Pavla Fikarová

anděl, čert a Mikuláš

V pondělí 5.12. byli ve škole  anděl,  čert a Mikuláš. Každý kdo zlobil, šel před čerta a přísahal,  že to nikdy neudělá. Nikoho neodnesli. Na konci jsme dostali od anděla banán a mandarinku. Bylo tam hodně hříšníků. Mezi nimi  jsem i já. Na konci jsme zazpívali pro čerta anděla a Mikuláše. Ten kdo zlobil  musel čertovi zazpívat,  aby ho neodnesli. Prvňáci  s  druhákama se hrozně báli. Pak jsme šli každý do své třídy a  normálně se učili.

Petr Švorc