Čtení anglické výslovnosti z hranatých závorek

Dobrý den, milí rodiče,
v úterý 2.2.2021 jsem od 13.30 hod, po dohodě s páťáky, připravila navíc hodinu angličtiny na téma Fonetických znaků tedy  "Čtení anglické výslovnosti z hranatých závorek." Hodina bude probíhat online na Skypu  a je nepovinná."  Pokud by téma zajímalo i někoho z žáků z třetího či čtvrtého ročníku, může se také zůčastnit.
Vzhledem k tomu, že budu žáky volat na Skypu a budu  jim zasílat soubor fonetické abecedy k vytisknutí, potřebuji předem vědět, kdo má zájem, abych ho  přiřadila do hovoru.
Pokud Vás, rodiče, téma zajímá a máte čas,  můžete se hodiny zúčastnit s  námi.
Prosím, aby se na hodinu přihlašovali opravdu jen ti žáci, kteří se mají zájem něco nového naučit, v případě záměrného rušení online hodiny či ztlumování druhých účastníků, atp., daného žáka z hovoru odpojím.
H.Guest
email: hana.guest@seznam.cz