Kategorie: Novinky

Knihovna a kino Kolumbie

Knihovna a kino Kolumbie

Masarykovo divadlo

Dnes,  6. května jsme byli  v Masarykově divadle a rovnou i v knihovně. Tak začnu třeba o knihovně. Paní si pro nás připravila několik knih od 1. třídy až do páté. Byli tam knížky o hrách, detektivkách, a nebo o 2. světové válce atd….. A pak jsme šli do Masarykova divadla. Cestopisný film se jmenoval  Kolumbie a  trval jednu hodinu.  Byla tam škola ze Železnice ,Slatin a Lužan a další.  Vydali na ten nejnebezpečnější ostrov na světě.  Je tam velký výskyt hadů a kolem ostrova jsou žraloci. Jinak to bylo hezké.

Adéla Novotná

 

Kolumbie

6. 5. jsme jeli autobusem do Jičína. Tam jsme šli do knihovny, kde jsme měli přednášku o různých knihách. Po přednášce si každý mohl půjčit nějakou knížku.  Potom jsme šli do divadla, kde se promítalo o krásách Kolumbie. Celou zemí nás prováděl cestovatel a fotograf Adam. Podíval se i na nebezpečný ostrov, kde byly pozůstatky starého  vězení,  ze kterého, když někdo uteče,  tak ho kousne had nebo sežere žralok.  A dokonce potkal  i nejedovatějšího hada na světě. Ponořil se i ke žralokům. Potkal kolibříka a zatančil si tanec  salza. Jedna osoba za rok tam průměrně sní 32 kg třtinového cukru.

Dominik Kvitský

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.