Naše škola na dopravním hřišti

Dopravní hřiště

Dne16.10. jsme jeli na dopravní hřiště. Nejdříve jsme byli uvnitř a tam si procvičili dopravní

značky. Taky nám dali test z křižovatky a ukázali nám i video. Potom jsme šli ven, kde nám dali kola,  abychom si vyzkoušeli,  jako bychom  byli na silnici. A pak jsme šli zase dovnitř, kde nám dali další dva testy a to bylo celé dopoledne.

Adéla Jirsáková

Jičín- dopravní hřiště

Dne. 16. 10. jsme byli na dopravním hřišti, kde jsme se učili dopravní značky. Pak jsme zaškrtávali, co je správně a co špatně. Psali jsme tři testy. Dva byly s křižovatkou a třetí byl, že jsme museli dopisovat věci, které nám říkala předtím paní učitelka. A pak jsme si šli každý pro kolo a jezdili po dopravním hřišti.  Paní učitelka nám vysvětlovala dvě značky. Pak jsme šli do školy, protože začalo pršet a jeli do naší školy.

Tomáš Čapek