Návštěva hasičů ve škole

Hasiči ve škole

Dne 5.9 ve škole byli hasiči. Nejdřív jsme šli do tělocvičny a tam nám ukázali výstroj a příslušenství. Pak jsme šli na zahradu a tam nám předvedli,  jak stříká hadice a tak podobně. Potom jsme hráli různé hry.  Stříkali jsme hadicí na terče. Další hra byla ta, že jsme rozbalovali hadice a ten kdo hadicí trefí všechny kuželky, tak vyhrál. Potom  jsme po pěti šli do auta  kouknout se, jak to tam vypadá. A pak jsme udělali řadu a stříkali jsme s velkou hadicí. A ještě jsme pumpovali,  aby ty hadice vůbec stříkaly. Ještě nám říkali čísla na hasiče, policii a záchranku. A když hasiči odjížděli,  tak na nás pořádně zahoukali . KONEC.

Vojtěch Myslík

Návštěva hasičů ve škole

Dne 5.9 byli ve škole hasiči. Nejdříve jsme byli v tělocvičně a tam nám ukázali, jak se musí obléknout,

než vstoupí do ohně. Potom  jsme šli ven, tak nám ukázali  po pěti  hasičské auto a byly různé hry. První  hra byla kuželky shodit hadicí, druhá hra byla sestříkat  plechovky.  Potom jsme si mohli   vyzkoušet   hasičské  boty, bundu a helmu. A nakonec jsme udělali  frontu a stříkali z velké oranžové hadice.  Dostali jsme omalovánky.  Pak zahoukali a odjeli.

Adéla Jirsáková