Návštěva metodika prevence

Luboš Toman 24. listopadu

Ve čtvrtek byl ve škole Luboš Toman a učil nás něco o stresu. Posílali jsme si Bárta. Byl tady, aby zjistil, co se tady děje, proč zlobíme a jak se chováme ke kamarádům.

Pavel Svoboda

Pan Toman

24. 11. k nám do školy přijel PAN TOMAN. Byla to zábava. Ale měli jsme jednu otázku, co je to STRES. Tak jsme si o tom něco popovídali a pak jsme hráli nějaké hry. První hodina skončila . Měli jsme krátkou  přestávku a pak jsme  šli do kroužku. Druhou hodinu jsme zase hráli hry. Rádi bychom, aby tady zůstal celý den. Ale nemohl, musel jet ještě do jiné školy. Byla to škoda.  Pak to co jsme nestihly, jsme dotáhli s paní učitelkou Kracíkovou. Ale nepovídaly jsme si jenom o STRESU, ale i trochu, jak se chováme ve škole ke svým kamarádům.

Patrik Hegedüs