Online výuka v naší škole

Milí rodiče,
vzhledem k nastalé situaci připravujeme pro děti výuku online pomocí aplikace Skype. On-line výuka se týká hlavně anglického jazyka, ale i ostatních předmětů.  Skype si můžete stáhnout do chytrého telefonu nebo PC. Někteří již skype máte. Pro ostatní  je link ke stažení zde:
Pokud máte  PC bez kamery, můžete se připojit a alespoň poslouchat hovor.
Vyučující již skype mají,  najdete nás tam pod následujícími jmény:
Martin Procházka  - skype jméno: PROCHOR
Kateřina Mindlová - MindKa  ( u jména je obrázek netopýra)
Hana Guest - Hana Guest Angličtina
Pavlína Krausová - kolarova.pa
Po instalaci skypu, si nás přidejte  do kontaktů, prosím. Následně dohodneme přesný čas,  ve kterém podle ročníků, uskutečníme skype online volání.
Pokud budete mít dotazy k fungování Skype on-line výuky , neváhejte nás kontaktovat.
Pevné zdraví v těchto náročných dnech přeje tým ZŠ Slatiny.

První online volání se uskuteční zítra- ve středu 25.3.2020 v 9.00 pouze s žáky 4. ročníku. Uvidíme, jak to dopadne a dohodneme další. Program skype pouze otevřete a nikomu nevolejte. Vyučující vám zavolá sám. Děkujeme.