Pohádkový Jičín

Jičín- město pohádek

Dne 13. 9. jsme jeli na Jičín město pohádky.   Nejdříve   jsme se byli  projít na náměstí,  tam jsme si mohli něco koupit. Potom  jsme byli  u  školy, tam byly různé disciplíny. Potom jsme šli do parku a tam byli myslivci  a  holky si mohly  vytvořit  sovičky ze  dřeva. Nakonec  přišli za námi kluci a hráli jsme s ježibabou  hru s padákem.

Adéla  Jirsáková

Jičín město pohádky

Dne 13.9 jsme byli v Jičíně na městu  pohádky. Nejdřív  jsme šli  na různé dílničky a tam jsme si něco vyrobili. Pak jsme šli k myslivcům,  kteří nám ukázali oblečení,  různý hmyz a živočichy, bouchali jsme kladivem do dřeva. Potom jsme šli na náměstí a tam jsme si kupovali perníky,  vaty,  pendreky a tak dál.  Byli tam různé atrakce, dílničky, byla tam čarodějnice,  která nás tam začarovala na zvířata. A holky jsi udělali sovičky z břízy. U dílniček jsme si mohli něco koupit  a také jsme se koukli, jak někde  zpívala kapela.

Vojtěch Myslík

Pohádkový Jičín

Dne 13.9 jsme jeli na Jičín město pohádek. Z autobusového nádraží jsme šli na náměstí, kde jsme si mohli koupit hračky. A pak  jsme šli ke škole plnit disciplíny. Nakonec  jsme dostali odměnu. A pak jsme šli do parku, kde byly různé  dílničky a  disciplíny. Také jsme hádali a pak jsme tam taky zatloukali hřebíky do kusu klády. Na náměstí jsme si poslechli kapelu.

Tomáš  Čapek