Pololetní vysvědčení 1. a 2. ročníku

Pololetní vysvědčení

Netradičně v rouškách získali své první pololetní vysvědčení na prvňáčci. Prvních pět měsíců školy nebylo pro ně a pro jejich rodiče vůbec lehké. Vzdělávání ve škole, doma a zase ve škole zvládli však na výbornou, opravdu v pravém slova smyslu. Všech deset prvňáčků prospělo se samými jedničkami. Věřím, že se jim bude dařit i v 2. pololetí školního roku 2020/2021 a že dveře naší školy nebudou pro ně z důvodu covidu již nikdy uzavřeny.

Pochvalu zaslouží i moji druháčci, kteří si distanční výuku "užili" již v jarních měsících. Svým pěkným vysvědčením jistě potěšili své rodiče a prarodiče. Věřím, že druhou  polovinu roku zvládnou ve svých lavicích se stejně pěknými výsledky.

Kéž by na 2. pololetí  mohli přijít mezi nás i naši starší spolužáci, třeťáci, čtvrťáci a páťáci.

Kateřina Mindlová