Předškoláci ze Žlunické školky

Návštěva ze Žlunic

V úterý 15. 6. jsme na naší škole přivítali milou návštěvu sedmi předškoláčků a jejich doprovod z mateřské školy ze Žlunic. Kouzelnou školku, v níž je uvítaly známé postavičky František s Fanynkou, ale budoucí prvňáčci s chutí vyměnili za kouzelnou školu plnou nových kamarádů – těch imaginárních anglických, neboť se s námi učili angličtinu, ale především těch opravdových, jež jim byli po dobu dvou vyučovacích hodin výbornými a ochotnými pomocníky, průvodci a spolužáky. Všichni jsme se společně učili, hráli si, zpívali a povídali si o škole, kterou za pár dní všichni rádi vyměníme za prázdniny. U nás ve Slatinách ale víme, že se na sebe budeme těšit a v září si s úsměvem ve tváři řekneme: „Ahóóóóój!“