Kategorie: Novinky

Rodinná soutěž ke dni zvířat

Rodinná soutěž ke dni zvířat

Soutěže rodinných týmů

Dne 3. 10. byla akce rodinných týmů Téma byla zvířata. Byla různá stanovitě a bylo jích pět.  Každý  si mohli vybrat  kam půjde . Potom  jsme šli po trase ke zvonici, k prasečáku a k jabloním. A byli různé týmy. Byla tam i hmatovka,  kde jste museli uhádnout zvíře po hmatu. Také jsme museli poznat stopy zvířat a  co ta zvířata jedí . A na konec jsme opékali buřty a kluci hráli fotbal.

Bylo i vyhlašování a vyhráli dva týmy a my jsme byli druzí. A na prvním místě byli psi.

Vojtěch Myslík

 

Odpolední   soutěž  rodinných týmů

 

Dne 3.10 byla soutěž rodinných týmů na téma zvířata.  Nejdříve si každé dítě vylosovalo jedno číslo a připnulo si ho na bundu.  Potom  nám řekli,  že po trase najdeme celkem  pět  stanovišť .  Jedno  z nich byla hmatovka , angličtina a potom taky byly stopy zvířat. Taky tam byly schované obrázky zvířat a museli jsme  najít  co nejvíc zvířat. A po těch všech soutěžích jsme  si opekli  buřta. Nakonec  učitelé  sečetli  body  a  pak   vylosovali  čísla, která se  dala  do krabičky a udělali družstva koňů, výrů, psů a vyder.  Na  prvním místě byli psi,  na  druhém  koně,  na třetím vydry a na  čtvrtém  výři. A to je vše.

Adéla Jirsáková

 

Akce rodinných týmů

Dne 3. 10. byla rodinná akce. Bylo tam pět stanovišť.  U prvního stanoviště jsme museli říct anglicky šest zvířat. U druhého stanoviště jsme museli doplnit zvířatům rodiny. A u třetího stanoviště jsme museli hledat osmnáct zvířat a když jsme to našli, tak to byla sláva. U čtvrtého stanoviště jsme museli po hmatu najít zvíře,  které nám vylosovaly mamky a pak naopak. A u pátého stanoviště jsme přirovnávali k zvířatům jejich stopy a pak i co jedí. A když jsme to všechno udělali, tak za odměnu jsme si všichni opekli buřta a ještě tam bylo pití. A byli tam týmy: koně, vydry, psi, výři.      

Tomáš Čapek                                                                                                                                  

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.