Školní karneval

ŠKOLNÍ KARNEVAL

Dne 25. 3. 2015 jsme si ve škole udělali karneval. Všichni měli zajímavé a pěkné masky. Paní učitelka pro nás vymyslela různé soutěže. Jedna spočívala v tom, že byl na pastelku přivázaný provázek a na jeho konci byl přidělaný bonbon a my museli namotávat provázek na pastelku. Jiná byla o tom, že jsme si ve dvojicích pinkali balónkem. No bylo jich tam ještě víc, ale kdybych je měl vypisovat, tak to ani nedopíšu. No a na konec bylo vyhlášení a odchod domů. Všem se to moc líbilo.

Jindřich Novotný