Španělské pohádky ve školce

Španělsko

Dne 13.6 jsme  byli  v MŠ na španělských pohádkách. Byla tam i celá naše škola. Hráli tam tři pohádky a  6 písniček.  První pohádka O opici a jabloni,  druhá  O žabí panence a třetí  O nespokojené Frančesce. I my jsme tam hráli třeba kukačky, vlky, pan učitel hrál medvěda a ostatní hráli les.

Adéla Kořínková

Španělské pohádky

V den 13.6 jsme šli se školou do Miličevse na divadelní představení. Hrála to jedna paní a byly to tři Španělské pohádky. První pohádka byla  Opice a jabloň. Druhá byla Žabí panenka a třetí byla O nespokojené Frančesce.  Divadlo trvalo asi dvě hodiny. Bylo hlavně pro školku.

Petr Švorc

DIVADÉLKO VE ŠKOLCE

Dne 13. 6. Se konalo divadélko ve školce,  byly to Španělské pohádky.  První pohádka byla Opice a jabloň. Druhá pohádka byla Žabí panenka. A poslední pohádka byla O nespokojené Frančesce, něco na způsob nespokojené Berty. Všechno mluvila a hrála jedna paní. A zpátky jsme šli pěšky.

Pavla Fikarová

Vystoupení ve školce

Dne 13.4 jsme byli v Milíčevské Mateřské školce. V 8:00 jsme vycházeli ze školy, došli jsme na konec Slatin. Tam k nám přijel autobus a zbytek cesty jsme jeli s ním. Začínalo to až v 9:15, tak jsme měli ještě čas a  prošli jsme se chvilku v parku.  Vystoupení bylo rozdělené na tři pohádky: první se jmenovala Opice a jabloň, druhá byla Žabí panenka a třetí se jmenovala O nespokojené Frančesce. Pak to skončilo a my jme šli  zpátky do školy.

Šimon Šagat a Patrik Hegedus

Dne 13.6.

Jsme byli ve školce v Milíčevsi. Bylo tam divadélko a pozvali nás do školky. Paní tam předváděla:1.byla Opice a jabloň, 2.Žabí panenka a 3.byla Nespokojená Frančeska. Pak byla místo jabloně kytara a paní na ní začala hrát  a musely jsme zpívat. Pak tři kluci šli od světa. Musela si namazat všechno, co měli na obličeji od každého něco. Pak malé děti ze školky ukazovali, kde si to má otřít, protože byla celá černá jako kominík. Nakonec jsme všichni něco museli dělat: paní učitelky dělaly zajíčka ,pan učitel medvěda, Pavel a Jakub dělaly kuku kuku a děti ze školy  dělaly vlka. A už byl konec, tak nám paní zazpívala. To byla nádhera.

Pavel Svoboda