Společné dýňování

DÝŇOVÁNÍ

V pondělí jsme s rodiči vyřezávali dýně. S paní učitelkou Guest jsme vyráběli lucerničky s krepáku, sklenice a drátku. Kdo chtěl, tak se převlékl do kostýmu třeba za čarodějnici nebo ducha. Pak jsme šli dát dýně před školu a fotily. Bylo to super.

Valentýna Urbánková

Dýňování

23. října bylo ve škole dýňování. Mohli jsme si vyřezat svojí dýni. A s paní učitelkou Guest jsme vyráběli lucerničky. Kdo chtěl přijít v kostýmu, tak mohl. I jedna maminka přišla v kostýmu. Nakonec jsme se všichni fotili.

Pavla Fikarová

DÝŇOVÁNÍ

23. října bylo dlabání dýní. Každá dýně byla originál. Děti mohly přijít v kostýmech. S paní učitelkou GUEST si děti dělaly strašidelné lampičky. Děti si lampičku odnesly domů. Lampičky byly jakéhokoli druhu. Dospělí a děti se mohly napít teplého čaje. K večeru se všechny dýně rozsvítili a děti se před dýněmi vyfotili. Na konec se muselo všechno uklidit.

Petr Švorc

Dýňování

23. října jsme dýňovavali, no spíš rodiče a děti si dělaly lucerny. Mohli  jsme mít kostýmy a taky nemuseli, měli jsme velké štěstí. Nakonec jsme dali dýně před školu. Rodiče a pan ředitel nás fotografovali.

Adela Kořínková