Učivo od 6.4. do 8.4 pro 1. a 2. ročník

Učivo na období 6. dubna - 8. dubna 2020

Milí prvňáčci, milí rodiče,
dostala jsem  již od vás některé vypracované úkoly a ti, co je ještě neposlali, prosím, aby tak učinili. Hodnocení vám   maminky jistě přečetly z e-mailu. Velmi vám, dětem i dospělým, děkuji za jakoukoli spolupráci. Doufám, že jste nové písmenko ch Ch zvládli bez problémů a nyní vás čeká písmeno f F. Tento týden začnete psát do poslední písanky tohoto roku (písanka č.4). Přeji vám  hodně zdraví, pevné nervy a pozitivní mysl.

Nesrovnalosti či dotazy můžeme  řešit přes můj e-mail (mindlovak@post.cz) nebo po telefonu 777 598 713.

Čtení               str. 77 - 79

Písanka           str. 1 - 5  ( kdyby byl problém, tak v interaktivních sešitech Taktik - Písanka 4 - přímo ukazují tah písmene)

Matematika     str. 31 - 32

Prvouka          ve středu bychom měli společný projekt celá škola na téma Velikonoce

Milí druháci, milí rodiče,
někteří mi již poslali oskenované pracovní sešity, za které děkuji. Myslím si, že písanku oskenovávat nemusíte. Věřím, že se žáci snaží psát úhledně. Hodnocení by bylo velmi obtížné. Stačí, když budete zasílat PS z matematiky, českého jazyka a prvouky ( v prvouce zatím stránky nejsou).

Jsem ráda, že jsem se s druháky sešla na SKYPU. A budeme takto dál pokračovat.
Pondělí 6.4.2020 v 10,15 hod.

Čtení               čtěte si svoji knížku či vybírejte si články v čítance (alespoň 20 minut denně nahlas)

Písanka           str. 20

Český jazyk    učebnice str.84 - 85 (Slova se slabikami dě, tě, ně)
                        pracovní sešit str. 12, str.36, cv. 18 a 19