Úniková hra Fantasy

SVĚT FANTASY

Dne 17. 5. se konala v Robousích  Úniková hra. Škola Bodláka a Pampelišky pozvala všechny okolní školy. Bylo šest stanovišť,  jedno  bylo venku a ostatní vevnitř. Ty vnitřní stanoviště probíhaly tak, že nás zamkli do třídy a my jsme museli najít klíč a kousek skládanky. Skládanka se nám hodila na konci hry, abychom si mohli otevřít hlavní dveře. První stanoviště bylo zaměřené na pohádku Alenka v říši divů, druhé na Hobita, třetí Harry Potter, čtvrté Čarodějnice ze země Oz, páté pan Prstenů a poslední  Letopisy  Narnie . Na každé stanoviště nám dali dvacet minut, když jsme se nestihli odemknout do dvaceti minut, tak nás odemkli oni. Nejvíce se nám líbily Letopisy Narnie, Alenka v říši Divů a Pán Prstenů.

Pavla Fikarová a Valentýna Urbánková

ÚNIKOVÁ HRA

V den 17.5. šest vybraných páťáků jelo do Robous na únikovou hru. Ve hře je šest světů (místností). V každé místnosti nás zavřeli a my museli utéct.  Abychom se dostali ven, museli jsme najít klíč od dveří a kus papírového klíče. Pokud jsme do 20.min nenašli klíč a neutekli,  otevřeli nám lidi ze školy. Pokud jste měli všechny papíry,  vznikl vám na papíře klíč. Když vám chyběl papír,  museli jste za Čarodějem Bodlákem. Za uhodnutou hádanku dostanete papír. Každý team dostal diplom na památku. Světy se jmenovali Alenka v říši divů, Hobit, Pán prstenů, Harry Potter, Čarodejnice ze země Oz, Letopisy Narnie.

Petr Švorc

Úniková hra Robousy

Dne 17.5.18 se hrála hra "útěk ze školy fantazy". Bylo tam šest stanovišť. Jedno bylo venku a zbytek se konal vevnitř. Hrálo se to tak, že jsme tam měli jednu pohádku a na tu byla nějaká křížovka a někde po té místnosti byl schovaný klíč a část klíče jako pucle. A když jsme našli klíč a pucli, tak jsme si mohli odemknout a jít na další stanoviště. Ale když jsme nenašli klíč tak po 20 min. nám otevřeli a šli jsme dál. Jen abych nezapomněl,  tak filmy co tam byli (Alenka v říši divů, Harry Potter, Čaroděj ze země OZ, Narnie, Pán Prstenů, Hobbit).  Ze školy jsme se dostali. A na webu www.bodlakapampeliska.cz  se můžete  kouknout,  jak jsme skončili.

PatrikHegedus (Partizan cz)

Úniková hra Robousy

Ve čtvrtek 17.5 jsme s Patrikem, Petrem, Pavlínou,  Adélou a  Valentýnou jeli do školy v Robousích. Měli jsme celkem 6 místností,  ve kterých byl schovaný klíč , část skládanky klíče a nějaký úkol,  který jsme měli splnit, jinak jsme se nemohli z místnosti odemknout.  Všechny místnosti byly  udělány z nějaké pohádky.  Na dodělání úkolů v místnosti jsme měli 20 minut. Když jsme všechno splnili a taky, nesplnili,  zbývali nám dva kousky skládačky.  Tak jsme vyslali Petra a Patrika na půdu,  kde museli odpovědět na dvě otázky. Uhodli skoro všechny. Donesli  dva obrázky klíče. Když jsme obrázek sestavili,  pak jsme měli vybrat klíč od školy a odemkli jsme ji. Pak už zpátky do školy.

Šimon Šagát

Svět fantazie

Bylo šest stanovišť.  Každé bylo jiné: Alenka v říši divů, Čaroděj ze země Os, Hobit, Harry Potter, Pán prstenů a Narnie. Měli jsme 20. minut na každý úkol, nejkratší čas 5.36 byl  v Nárnyi . Náš startovní čas byl 8.28 a konečny 10. 45. Nejvíc mě bavila část Hobit, protože jsem jako první zjistila, že v kroužkách s číslicemi jsou papírky s nápovědou. Nejtěžší pro nás byla část Pán prstenů a Harry Potter, které se nám nepodařilo vyřešit.

Adela Kořínková