Velká výhra v Recyklohraní

Jsou to teprve 2 roky, co je naše škola zapojena do celorepublikového projektu "Recyklohraní aneb Ukliďme si svět" a opravdu se nám tam daří.

Již v loňském roce jsme v Královéhradeckém kraji uspěli ve sběru vybitých baterií a sběru drobného elektra ( 2. místo v obou kategoriích).

Letošní podzimní sběrová kampaň dopadla pro nás ještě lépe. V Královéhradeckém kraji jsme se umístili na 1. místě v obou kategoriích a tato výhra nám přinesla finanční odměnu formou poukázky na 6 000 Kč v obchodním řetězci Kaufland. Ve sběru baterií nemáme v kraji přemožitele. Odevzdali jsme 259 kg, což je nejvíce ze všech škol v Královéhradeckém kraji. I za toto vítězství nám patří poukázka na 3 000 Kč.

Velké poděkování patří všem dětem a rodičům, kteří se do sběru zapojili. Prosím, sbírejte dál. Další soutěž bude v březnu.

Za celý kolektiv ZŠ Slatiny  Kateřina Mindlová

, :o) odpovědět
Thomash
No tak to je super, paráda, velká gratulka :)