Kategorie: Novinky

Vyhodnocení soutěže Recyklohraní

Vyhodnocení soutěže Recyklohraní

Úspěch v soutěži Recyklohraní

Celorepublikový projekt Recyklohraní aneb Ukliďme si svět, kam se naše škola přihlásila od 2.pololetí školního roku 2018/2019, vyhlásil v období 28.8. - 15.11. 2019 soutěž škol ve sběru drobného elektra a vybitých baterií. Kritériem byl počet sebraných kilogramů přepočtených na žáka a školy byly hodnoceny zvlášť v každém kraji.
Naše škola zaznamenala v obou kategoriích velký úspěch. V Královéhradeckém kraji se umístila na 2. místě jak za sběr baterií, tak za sběr elektra. Body obdržela nejen za nasbírané kilogramy,ale i dalších 2 000 bodů  jako bonus za 2. místo. Za ně získáme z katalogu odměn hodnotné ceny a pomůcky do školy.
I umístění v rámci celé republiky je nádherné ( sběr baterií 11. místo v ČR z 912 škol, sběr elektra 17. místo v ČR z 811 škol). Za tento velký úspěch patří velký dík nejen žákům naší školy, ale i jejich rodičům a příbuzným.
Projekt Recyklohraní aneb Ukliďme si svět probíhá neustále a věřím, že i nadále budete vybité baterie a drobné elektro dávat do školy. My se už  postaráme, aby bylo vše řádně zrecyklováno. Chráníme tak svoji budoucnost.
Bližší informace o projektu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět najdete na jejich webových stránkách.

Kateřina Mindlová

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.