Zpětná vazba pro 3.-5. ročník ročník.

ZPĚTNÁ VAZBA = HODNOCENÍ

mindlovak@post.cz

Moji milí třeťáci, čtvrťáci a páťáci, drazí rodiče!
Věřím, že pilně plníte zadané úkoly z prvouky, vlastivědy a přírodovědy. Vím, že důležitější jsou v této době předměty jako je Čj, M, Aj. Chtěla bych, abyste moje předměty Prv, Vl, Př pojali jako předměty, které vás mají pobavit, zabavit, poučit, rozveselit a ne jako nutné zlo.
V rámci zkvalitnění čtení si přečtěte článek v učebnici a pokuste se vypracovat úkoly v pracovním sešitě. Vím, že někdy na to jen učebnice nestačí, potřebovali jste i můj výklad učiva, ale od toho máte nyní přístup na učebnice a pracovní sešity nakladatelství TAKTIK, kde vám s plněním pomohou, stačí se jen k nim přihlásit (odkaz je na úvodní webové stránce naší školy).

Vypracované stránky v pracovních sešitech mi nemusíte oskenované posílat  na můj e-mail, ale kdykoli můžete se na mě obrátit s daným problémem. Jste žáci šikovní a určitě vše v klidu zvládneme.

Rady pro jednotlivé ročníky:

3. ročník - koukněte do pracovního sešitu nakladatelství TAKTIK  PRVOUKA 3.ročník (interaktivní úkoly) - je to pěkné a zábavné

4. a 5. ročník - v učebnicích se zaměřte hlavně na odstavce  Zapamatuj si!

Pro všechny - na stránkách Knihovny Václava Čtvrtka v Jičíně je odkaz - Čtipísek doporučuje.

Všem vám přeji hodně zdraví, sil, energie a pevné nervy a prosím, věnujte se hlavně čtení, teď na to máte nejvíce času a bude se vám to v budoucnu moc hodit.

Těším se na zprávy od vás.
Kateřina Mindlová