Zdroj: http://www.zsslatiny.cz/anglictina/prosinec  •  Vydáno: 2.12.2015 15:58  •  Autor: admin

Předvánoční test pro 1.a 2.třídu

Předmět: AJ

Obsah: Slovní zásoba a fráze

Délka testu: max.20 minut

Okruhy: Čísla 1 až 6, lidské tělo ( head, eyes, nose, mouth, arms, legs, body), barvy, zvířata (kamarádi z ostrova + zebra, hroch, slon, opice, lev, liška)

Fráze:  Pozdravy (Hello, Good morning), What´s your name?, How are you?, I´m fine. I´m…………(jméno) případně My name is………, poděkování Thank you, omluva Sorry. nebo I´m sorry. I´ve got………….(já mám……)

Test bude formou zakroužkování obrázku. V každém řádku bude 5 obrázků, děti budou vyzvány, aby našly např. ONE YELLOW FISH nebo ORANGE FOX apod.

Ve druhé části testu budou neúplné obrázky, které budou děti dle pokynů z audionahrávky dokreslovat

Vše jsme několikrát procvičovali, nic z aktivit, které v testu budou, nejsou pro děti nové či neznámé.

Z testu bude dosažitelných max.30 bodů. Známky si vyhodnoťte dle této známkovací stupnice:

1………………….30 až 28b.

2………………….27 až 23b.