Kategorie: Pro rodiče

Projekt Velikonoční dílny

Velikonoční projekt 10. – 12. 4. 2017

Vážení rodiče,

v týdnu před Velikonocemi chystáme pro všechny žáky naší školy projekt „Velikonoční dílny“. Rádi bychom dětem připomněli původ Velikonoc, tradiční zvyky a obyčeje spojené s těmito svátky, jež slavíme nejen u nás v České republice. Již v předstihu Vás informujeme o nutnosti sehnat dětem čerstvé proutky v dostatečném množství a vhodné délce, neboť se budeme snažit společně uplést pomlázky. Na Popeleční středu bychom rádi začlenili ochutnávku typických velikonočních pokrmů a lahůdek, k čemuž budeme potřebovat pomoc maminek a babiček. Kdo z rodičů či blízkých příbuzných by byl ochoten poskytnout již hotové dobroty na náš velikonoční středeční raut, prosím, abyste poslali nejpozději do 10. dubna po dětech lísteček s informací, co konkrétně a v jakém množství byste chtěli poskytnout, aby se nám potom nesešlo dvacet mazancůJ. O podrobnostech k této akci Vás budeme informovat na našich webových stránkách.