Kategorie: Pro rodiče

Schůzka rodičů 1. a 2. ročníku

Vážení rodiče žáků prvního a druhého ročníku,

měsíc září se pomalu ale jistě přesouvá do své druhé poloviny. Vaše děti za sebou mají prvních pár dní školních povinností, první domácí úkoly, první pochvalná razítka, jedničky. Jedná se vesměs o úspěchy, které těší děti, mě i vás. Samozřejmě se ve třídě, v družině i na hřišti setkáváme se situacemi, které jsme nuceni řešit okamžitě, nejsou v tu danou chvíli pro nikoho ze zúčastněných příjemné, ale v kolektivním soužití běžné, a věříme, že se nám i tyto méně příjemné momenty daří řešit s chladnou hlavou a bez zbytečného obtěžování vás rodičů.

Protože jsme si společně prvního září domluvili rodičovskou schůzku, na níž dořešíme vše potřebné, co je potřeba koupit, podepsat, donést atd., ráda bych všechny rodiče prvňáčků i druháčků pozvala na společnou schůzku. Po dohodě s panem ředitelem jsme termín naplánovali na pondělí 19. 9. 2016 od 17 hodin v budově školy.

Prosím, abyste si udělali čas (cca 60 minut) a přišli (prosím pokud možno bez školáků). Je potom velmi složité řešit cokoliv telefonicky, sms zprávami či mailem. Upřímně se snažím o kontakt tváří v tvář, je to pro všechny přínosnější.

Jinak všechny děti chválím. Jsou bystré, poslušné, školkou „vytrénované“. Touto cestou vyjadřuji poděkování všem paním učitelkám z mateřských školek našich prvňáčků, neboť odvedly kus poctivé a velmi náročné práce.

Přeji vám všem příjemné babí léto.

Vaše paní učitelka