O nás

Naše škola je málotřídní se 2 třídami, ve kterých letošní rok vyučujeme 5 ročníků. Celkem naši školu navštěvuje 29 žáků.

V přízemí máme tělocvičnu, šatnu, družinu, kuchyňku, jídelnu a wc. V mezipatře se nachází převlékárna a sociální zařízení. V prvním patře jsou dvě učebny a ředitelna. Máme také půdu, kde skladujeme pomůcky a další potřebné věci.

Naším panem ředitelem je Martin Procházka, který vyučuje český jazyk, matematiku, tělocvik a informatiku. Je třídním učitelem 3., 4. a 5.  ročníku, také vede sportovní kroužek (2. - 5. ročník).

Třídní učitelkou pro 1. a 2. ročník je paní Kateřina Mindlová, která vyučuje český jazyk, matematiku, vlastivědu, prvouku a přírodovědu. Dále pak vede literárně dramatický  kroužek.

Učitelkou anglického jazyka a pracovních činností je pro tento školní rok paní Hana Guest. Vede  kroužek anglického jazyka a hry na flétnu.

Vychovatelkou školní družiny je paní Pavlína Krausová, učí hudební a tělesnou výchovu a výtvarné  a pracovní činnosti. Vede hudební kroužek.

Školnicí na naší škole je paní Květa Fikarová. Vede kroužek šikovných rukou.